SARMAT s.r.o.

Firma SARMAT s.r.o. působí na evropském trhu již více než deset let. Za dobu působení na trhu jsme získali reputací stabilní, spolehlivé a seriózní společnosti jak u partnerů, tak u naších zákazníků.

Naše firma má odborné znalosti a mnoholeté zkušenosti v následujících oborech:

Náš tým zahrnuje velmi zkušené specialisty ve svém oboru - montéry, instalatéry a elektrikáře, pro které není obtížnou ani práce ve výškách. Kvalita a rychlost odvedené práce je samozřejmostí.

Ve všech oblastech naší činnosti klademe velký důraz na bezpečnost práce, zaměstnanci firmy jsou vybaveni všemi předepsanými pomůckami a pravidelně absolvují školení a zkoušky dle platných evropských norem. Naši zaměstnanci jsou schopní pružně reagovat i na neobvyklé situace a pohybovat se v náročných podmínkách.

Kvalita a rychlost služeb, spokojenost zákazníků a dobré reference zajišťují naší firmě stále dostatek zakázek a umožňují celkový rozvoj společnosti, zlepšení technického zázemí firmy a rozšíření týmu pracovníků.

Poskytneme Vám podporu v realizaci individuálních přání a odborné poradenství ohledně elektroinstalačních, instalatérských služeb a montáže systému denního osvětlení.

Na Vaše otázky rádí odpovíme telefonicky nebo e-mailem.

We Try To Update The Site Everyday

Get started now!