Služby

Montáž střešních světlíků, kopulí a světelných pásů

Firma SARMAT s.r.o. se zabývá montáží systémů denního osvětlení, zejména střešních světlíků, kopulí a světelných pásů, systémů požárního odvětrání pro odvod kouře a tepla (RWA neboli OTK systémy) určených jak pro velké průmyslové objekty, výrobní haly, letiště, kancelářské a logistické prostory, obchodní centry, tak pro rodinné domy a bytové objekty. Funkce střešních světelných konstrukcí spočívá především v optimálním vedení přirozeného světla do vnitřních částí budov. Systémy vybavené ovladatelnými klapkami slouží i jako zařízení pro odtah kouře a tepla a energeticky účinná zařízení pro přirozené větrání a odvětrání budov. Provádíme montáže všude, kde se musí spolehlivě a bezpečně zajistit odvod tepla a kouře, realizujeme montáž stabilních odvětracích zařízení (SOZ a ZOKT), montáž řídicích systémů pro budovy k ovládání a automatizaci zařízení pro odtah kouře a tepla a také zařízení pro ventilaci a ochranu před slunečním zářením.

Provádíme odbornou montáž kopulových světlíků, světlíkových pásů, bodových střešních světlíků, pásových obloukových střešních světlíků a sedlových střešních světlíků. Dále realizujeme montáž a revizi požárních ventilátorů, RWA klapek. Na žádost zákazníka provádíme demontáž, opravu a rekonstrukci starších střešních světlíků.

Dlouhodobě spolupracujeme s největšími výrobci střešních světlíků a RWA systémů. Za dobu působení jsme zrealizovali velké množství zakázek po celé Evropě.

V případě zájmu o naše služby neváhejte nás kontaktovat telefonický nebo prostřednictvím e-mailu. Odborně Vám poradíme.